VF Ege temsilci seçimi yapıldı

Söke Şubemize bağlı VF Ege işyeri sendika temsilci seçimi 15 Mayıs’ta başarıyla tamamlandı.

Sendikamızın Söke Şubesi görev alanında bulunan VF Ege Giyim San. ve Tic. A.Ş. işyeri sendika temsilci seçimleri önceden planlandığı şekilde gerçekleştirildi.

15 Mayıs 2013, Çarşamba sabah 06.30’da başlayan seçim saat 17.00’de üç vardiyanın oylarını kullanmasıyla tamamlandı.
Farklı bölümlerden 19 adayın yarıştığı seçimlere, yüzde 94 oranında yüksek bir katılım oldu.
Seçimler Mustafa Ali Utku (Genel Yönetim Kurulu Üyesi), Cemal Poyraz (Söke Şube Başkanı), H. Ergün İşeri (Genel Başkan Danışmanı), Şadiye Kiracıoğlu (Şube Sekreteri), Berrin Samancı (Şube Denetim Kurulu üyesi), Tülay Salum ve Tülin Örnek’ten oluşan Sandık Kurulu yönetiminde yapıldı. Sandık kurulunda görev alan Deniz Küçük (Şube Yönetim Kurulu üyesi) geçirdiği rahatsızlık nedeniyle, hekim gözetimine alındığı için görevini tamamlayamadı.
Adayların da izlediği oy ayrıştırma işlemi sonucunda; Meryem Yanık (306), Musa Karabacak (220), Hüseyin Okuroğlu (216) ve Emine Özen (156) işyeri sendika temsilcisi olarak seçildi.
Aldıkları oy sırasına göre yedek işyeri sendika temsilcilerimiz ise şu şekilde sıralandı:
Coşkun Yıldız, İbrahim Gümüş, Ümit Tokdemir, Oktay Sunay, Özkan Ceylan, Haydar Akbaba, Ali Boğan, Mümin Şirin, Turgay Gelberi, Nevzat Bildik, Hicran Özen, Ayşa Saltı, Mahsum Tunç, Ayşe Tığ ve Hasan Pirinç.
Temsilci arkadaşlarımıza yeni görevlerinde başarılar diliyoruz. Gösterdikleri ilgi ve katılımları nedeniyle, örnek nitelikte bir seçim gerçekleştiren tüm üyelerimizi kutluyoruz.

VF-EGE-TEMSILCI-2013-1 VF-EGE-TEMSILCI-2013-2 VF-EGE-TEMSILCI-2013-3